Цитопсор

Практикуючи багато років лікування псоріазу, мі підтримуємо точку зору, що псоріаз — це імунна реакція організму на різні подразники, так звані «провокуючі фактори».

Зокрема, псоріаз можна розглядати як реакцію на інтоксикацію, емоціональний або фізичний стрес.

Те, що ми пропонуємо — це звільнення від зовнішніх проявів псоріазу, тобто висипки на шкірі, та обмеження впливу на організм факторів, що провокують псоріаз.

За нашу практику ми постійно стикалися зі спробами лікувати псоріаз «зсередини» (інколи — начебто визначивши причина захворювання за допомогою «комп'ютерної діагностики» та інших подібних сумнівних процедур). У цих випадках дуже рідко наставало поліпшення, а від деяких препаратів висипка тількі посилювалася — вочевидь, як результат перенасичення організму вітамінами, мікроелементами, гормонами та іншими компонентами.

Деякі хворі суміщували застосування бальзаму з використанням інших препаратів, отримуючи результат в цілому гірший, ніж від одного тількі бальзаму та дієти. Суміщувати Цитопсор з іншими препаратами чи методами, «доповнювати» та «покращувати» лікування не треба, і навіть шкідливо. Останнє тим більше стосується сумнівних препаратів типу різноманітних БАД та харчових добавок.

Треба пам'ятати, що чим простіше лікування, тим краще — псоріаз погано піддається дуже складним методам лікування.

Це стосується і ультрафіолетового опромінення (УФО) і сонячного загара. При зимовій формі псоріазу від ультрафіолетового опромінення висипка швидко зникає, але швидко (місяця за два, або й раніше) знов з'являються; при літній формі від перенасичення ультрафіолетом висипка тількі посилюється. Крім того, ультрафіолетове опромінення не можна застосовувати профілактично, щоб не спровокувати появу нової висипки.

Не можна рекомендувати для цього й лікування травами. Ми постійно спостерігаємо, як хворі після лікування у фітоцентрах і самостійних «чисток» приходять обсипані «з ніг до голови». Багато з трав є алергенами, інші отруйні, тому до них треба ставитися з великою пересторогою.

Тому наш метод полягає у застосуванні препарату для місцевого застосування за дотримання режиму та дієти. Головна рекомендація — дотримання режиму й після зникнення висипки, хоча й не такого суворого, як під час використання бальзаму. У такому разі не буває різких загострень, а висипку, що з'явилася, можна контролювати, використовуючи бальзам.

З досвіду використання зовнішніх препаратів ми робимо висновок, що бальзам Цитопсор не просто прибирає бляшки, а прибирає стійко. Часто застосування препарату на тілі призводить до зникнення бляшок на частині голови, вкритій волоссям, без лікування. Таким чином, препарат чинить загальний вплив на весь організм.


Цитопсор

ДОПОМОГА ПРИ ПСОРІАЗІ

Для того, щоб замовити Цитопсор післяплатою (оплата при отриманні, 400 грн), заповніть форму замовлення.

Інструкція   Ціна та доставка

Сертифікати і документи


Прізвище

Ім'я

Телефон:

Кількість:

шт.

Населений пункт:

Відділення Нової пошти №: