ETOLEN.COM

Бальзам Цитопсор

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ

Інструкція Ціна

Лікування ультрафіолетом

Ультрафіолетове опромінення є визнаним методом лікування псоріазу — захворювання, яке відоме людству з найдавніших часів. Сонячне світло також здатне полегшувати перебіг цього захворювання.

UVB-ТЕРАПІЯ

Одним з найпоширеніших методів фототерапії псоріазу й інших захворювань шкіри є UVB-терапія — опромінення шкіри ультрафіолетом діапазону B (з 1990-х років використовується й більш ефективний метод — вузькосмугова UVB-терапія — випромінення при цьому лежить в значно більш вузькому діапазоні).

Часто УФ-терапія призначається, коли препарати місцевої дії (різноманітні мазі й інши засоби) неефективні; або при неможливості чи небажанні призначати препарати, що пригнічують імунну систему.

Ультрафіолетові опромінення часто призначаються у поєднанні з різними препаратами для зовнішнього застосування та системними засобами. Але підхід до вибору цього поєднання повинен бути індивідуальним і змінюватися в залежності від перебігу псоріазу й індивідуальній переносимості разних методів лікування.

Слід зазначити — хоча відомо, що ультрафіолетове опромінення призводить до загибелі лімфоцитів, що слугують однією з причин розвитку запалення, і незважаючи на застосування ультрафіолету для лікування псоріазу вже понад 80 років, медики знаючи, що цей метод є високоефективним, досі не мають цілковитого розуміння щодо механізму його лікувальної дії.