Псоріаз

Ультрафіолетове опромінення є визнаним методом лікування псоріазу — захворюваня, яке відоме людству з найдавніших часів. Сонячне світло також здатне полегшувати перебіг деяких аутоімунних захворювань.

UVB-ТЕРАПІЯ

Одним з найпоширеніших методів фототерапії псоріазу й інших захворювань шкіри є UVB-терапія — опромінення шкіри ультрафіолетовими променями діапазону B (з 1990-х років використовується й більш ефективний метод — вузькосмугова UVB-терапія — випромінення джерела при цьому лежить в значно більш вузькому діапазоні).

Часто UVB-терапія призначається, коли препарати місцевої дії (різноманітні мазі й інши засоби) неефективні; при неможливості чи небажанні призначати імуносупресивні (пригнічуючі імунну систему) препарати.

UVB-терапія часто призначається у поєднанні з різними топічними та системними засобами лікування, але підхід до вибору цього поєднання повинен бути індивідуальним і грунтуватися на даних анамнезу, перебіганні процесу й індивідуальній переносимості пацієнтом разних методів терапії.

Слід зазначити — хоча відомо, що ультрафіолетове опромінення призводить до загибелі Т-клітин (лімфоцитів), що слугують однією з причин розвитку реакції запалення, незважаючи на застосування ультрафіолету для лікування псоріазу понад 80 років, медики знаючи, що цей метод є високоефективним, досі не мають цілковитого розуміння щодо механізму його лікувальної дії.


Цитопсор

ДОПОМОГА ПРИ ПСОРІАЗІ

Для того, щоб замовити Цитопсор післяплатою (оплата при отриманні, 400 грн), заповніть форму замовлення.

Інструкція   Ціна та доставка

Сертифікати і документи


Прізвище

Ім'я

Телефон:

Кількість:

шт.

Населений пункт:

Відділення Нової пошти №: