Дефіцит вітаміну D

Зима — дивовижна пора року, але під час зими нам завжди чогось не вистачає, а саме: сонця. А без сонячного світла наш організм не може виробляти одний з найважливіших вітамінів — вітамін D.

У нашому тілі вітамін D використовується для розвитку та підтримання здоров'я кісток. Його недостатній рівень може послабити ваші кістки, зробити м’язи кволими та знизити активність імунної системи.

Що таке вітамін D?

Вітамін D особливо необхідний, коли нам не вистачає сонячного світла. Він дуже важливий для здоров'я кісток, тому що допомагає організму засвоювати кальцій. Крім того вітамін D має протизапальні властивості.

Що станеться при дефіциті вітаміну D?

У дітей нестача вітаміну D може призвести до рахіту (насправді, в наш час це досить рідкісне захворювання). У дорослих — вплинути на стан кісток. Якщо у вашому організми нема достатьньої кількості вітаміну D, ви ризикуєте захворіти на остеопороз. Деякі дерматологи вважають, що зниження рівня вітаміну D — одна з причин зимових загострень псоріазу.

Чи можна пройти обстеження і визначити, чи є дефіцит вітаміну D?

Єдиний спосіб дізнатися це — провести біохімічний аналіз крові. Якщо великої нестачі вітаміну D організмі нема, жодних серйозних зовнішніх ознак не буде.

Як підвищити рівень вітаміну D?

Почати варто передусім з дієти. Якщо у немає непереносимості лактози — пити молоко. Крім того, споживати жирну рибу, як-от лосося. У будь якому продуктовому магазині також є багатий вибір добавок, які не вартують купи грошей.

Одна пацієнтка сказала, що лікар повідомив їй кілька місяців тому, що у неї дефіцит вітаміну D.

«Досить смішно, що лікар уточнив: «Я був би більше здивований, якби у вас такого дефіциту не було», — каже вона.

Жінка змінила свій раціон, включивши в нього більше риби та молочних продуктів.

Є ще один підхід. Хоча лікарі не дуже рекомендують такий підхід без вагомих підстав, але деякі клініки пропонують внутрішньовенну вітамінну терапію. Сплеск пацієнтів, що вдаються до цього метода спостерігається саме протягом зими.


Замовити бальзам від псоріазу Цитопсор наложеним платежем (450 грн, банка 250 мл).

Заповніть, будь ласка, форму замовлення нижче.


Прізвище

Ім'я

Телефон:

Кількість:

шт.

Населений пункт:

Відділення Нової пошти №: